Assente – profesjonalne doradztwo prawne w Warszawie

W Assente oferujemy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu doradztwa prawnego. Swoją działalność opieramy głównie na wspomaganiu Klientów w zakresie restrukturyzacji i wdrażania ulg podatkowych oraz bieżącego doradztwa podatkowego dla sektora MŚP. Świadczymy porady prawne w formie spotkań i konsultacji (na żywo lub online) oraz w formie bardziej złożonych analiz. 

Nasi specjaliści z odpowiednią wiedzą, uprawnieniami i doświadczeniem pozwolą znacznie szybciej i łatwiej rozwiać wszelkie wątpliwości. Jest to jeden z wielu powodów, dla których warto zaufać naszej firmie w obszarze doradztwa prawnego. Zapraszamy więc do kontaktu z naszym doradcą podatkowym, który wesprze Państwa w interpretacji i stosowaniu przepisów podatkowych. 

Porady prawne Assente – dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

 

Z usług Assente mogą skorzystać nie tylko przedsiębiorstwa, ale również Klienci indywidualni. Doradztwo prawne dla firm polega głównie na wspomaganiu ich właścicieli w taki sposób, by każde podejmowane przez nich działania pozostawały zawsze zgodne z literą prawa. Świadcząc porady prawne online, ułatwiamy skontaktowanie się z nami każdemu, kto w danej chwili potrzebuje specjalistycznego wsparcia. Wiemy, że dla większości Klientów forma elektroniczna to najwygodniejsza droga kontaktu w celu przedstawienia kwestii wymagającej rozwiązania. Wychodzimy zatem naprzeciw tym oczekiwaniom. Porady prawne świadczymy dla Klientów zarówno z Warszawy, jak i okolic.

Masz pytania w zakresie naszej oferty? Chętnie z Tobą porozmawiamy.

+ 48 503 106 907

Dostępny 9:00 – 19:00

Adres: Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa

Email: biuro@assente.pl