DSC02410

Doradca podatkowy - Emil Paduch

Właściciel kancelarii Assente

nr wpisu 13940

Jestem doradcą podatkowym wpisanym na listę prowadzoną przez KIDP pod numerem 13940 oraz absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo. Doradztwem podatkowym zajmuję się od około 5 lat, współpracując w tym czasie m.in. z największymi firmami konsultingowymi w Polsce, o zasięgu globalnym. 

Od początku brałem udział w różnorodnych projektach, rozpoczynając od audytów podatkowych, przez obsługę postępowań przed organami podatkowymi i sądami, po projekty związane z rozliczeniami w VAT, CIT oraz PIT czy wdrażaniem ulg podatkowych. Posiadam doświadczenie w obsłudze największych polskich przedsiębiorstw (notowanych również na giełdzie) oraz podmiotów zagranicznych (w tym wielkich międzynarodowych funduszy inwestycyjnych).

Dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić klientom kancelarii wsparcie na wielu płaszczyznach podatkowych.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Mamy 100% pozytywnych opinii od klientów.
  • Zawsze angażujemy się w realizowany projekt.
  • Kompleksowo przedstawiamy klientom dostępne rozwiązania i ich skutki.
  • Jesteśmy do dyspozycji klienta nawet po zakończonym projekcie. 

Co mówią o nas klienci?

Opinie z Google (5.0)

Mariusz GalazkaAgri Gem Sp. z o.o.
Czytaj więcej
Nasza współpraca z kancelarią Assente przebiegła bardzo sprawnie. Zdefiniowane przez nas problemy zostały dokładnie sprawdzone, zaproponowano nam kilka rozwiązań, wspólnie wybraliśmy najlepsze dla naszej firmy. Na tej podstawie opracowany został dokładny plan dojścia naszej firmy do oczekiwanego rozwiązania, które obecnie jest wdrażane. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to nam wymierne korzyści finansowe. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z kancelarią Assente i polecamy jej usługi z czystym sumieniem dalej. Szczególnie dziękujemy Panu Emilowi za zaangażowanie i współpracę. Jednocześnie mamy nadzieję na kontynuację tej współpracy w przyszłości.
Maciej KochanWeb2Business - marketing internetowy
Czytaj więcej
Bardzo profesjonalna obsługa. Opinia, którą dostaliśmy była szczegółowa i jasna. Dodatkowo, po wystawieniu opinii mieliśmy cały czas wsparcie telefoniczne i mailowe.
Adam Kopeć
Czytaj więcej
Profesjonalnie przygotowana opinia podatkowa.

Masz pytania w zakresie naszej oferty? Chętnie z Tobą porozmawiamy.

503 106 907

Dostępny: pn-pt, 9:00 – 19:00

Adres: Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2/118

Email: biuro@assente.pl