Umów się na konsultację online z doradcą podatkowym.

Emil Paduch

Doradca podatkowy nr wpisu 13940

Dzień dobry! Przeprowadzę z Tobą konsultację online.

Doradztwem podatkowym zajmuję się od 5 lat, współpracując w tym czasie m.in. z największymi firmami konsultingowymi w Polsce. Od pewnego czasu jestem natomiast właścicielem kancelarii Assente.

Specjalizuję się w bieżącej obsłudze sektora MŚP, ale również osób fizycznych. Od samego początku realizuję różnorodne projekty (m.in. restrukturyzacje, bieżące analizy przepisów podatkowych, obsługa postępowań, wdrażanie ulg podatkowych), co pozwala mi wspierać klientów na wielu podatkowych płaszczyznach. Wierzę, że moje doświadczenie pozwoli pomóc również Tobie.

luty 2023
pon. wt. śr. czw. pt.
3031123
678910
1314151617
2021222324
2728123

Jak to działa?

Krok 1 - rezerwacja

Wypełnij formularz

Wypełnienie formularza jest niezbędne w celu rezerwacji konsultacji. Formularz zawiera jedynie niezbędne dane.

Wskaż termin

Prosimy o rezerwacje najwcześniej na kolejny dzień roboczy. Do każdej konsultacji przygotowujemy się indywidualnie i potrzebujemy mieć na to czas.

Opis zagadnienia - ważne!

W treści formularza wskaż proszę możliwie szczegółowo temat, który chciałbyś omówić. Na tej podstawie doradca przygotuje się do rozmowy.

Krok 2 - płatność

Płatność

Konsultacje są realizowane jedynie po zrealizowaniu płatności. Płatność może być dokonana w wygodnej formie za pośrednictwem systemu PayU.

Zwroty

Konsultacja może zostać odwołana lub może zostać zmieniona jej data najpóźniej do 24 godzin przed wybranym terminem. Po tym czasie nie ma możliwości odwołania konsultacji ani zmiany jej terminu.

Krok 3 - konsultacja

Forma konsultacji

Konsultacja odbywa się za pośrednictwem Google Meet. Link do spotkania przesyłany jest automatycznie. Należy dołączyć do spotkania za pośrednictwem linku w ustalonym terminie.

Zasady

W trakcie konsultacji skupiamy się na omówieniu zagadnień wcześniej wskazanych. Jeżeli w trakcie konsultacji pojawią się zagadnienia wymagające dodatkowej analizy np. związane z analizą dokumentów czy weryfikacją przepisów / orzecznictwa - doradca przekaże szczegóły w zakresie dalszych kroków.

Ważne informacje

  1. Opłata za konsultację dotyczy pełnej godziny i obejmuje – 15 minut na przygotowanie się do konsultacji dla doradcy podatkowego oraz 45 minut rozmowy.
  2. Nie wszystkie zagadnienia można rozwiązać w trakcie godzinnej konsultacji. Niektóre z nich wymagają głębszego zastanowienia, przeanalizowania stanu faktycznego, analizy i potwierdzenia przepisów czy też orzecznictwa. Dlatego też proszę mieć na uwadze, że bardziej złożone projekty (jak np. restrukturyzacje podatkowe) realizujemy jedynie w formie analiz pisemnych.
  3. Jeżeli wskazane zagadnienie będzie wymagało szerszej analizy – poinformujemy o tym przed konsultacją i zaproponujemy rozwiązanie.
  4. W przypadku chęci potwierdzenia czy dane zagadnienie może zostać przeanalizowane w formie konsultacji online prosimy o kontakt: tel.: 503 106 907 lub e-mail: biuro@assente.pl
Zapoznaj się z Regulaminem usługi.

Więcej o naszych usługach

Restrukturyzacje

Ulga IP Box

Kontrole podatkowe

CIT Estoński

Dochody zagraniczne

Transakcje

Audyt

Księgowość

Masz pytania w zakresie naszej oferty? Chętnie z Tobą porozmawiamy.

503 106 907

Dostępny: pn-pt, 9:00 – 19:00

Adres: Warszawa, Plac Czerwca 1976 r. 2/118

Email: biuro@assente.pl