Doradztwo podatkowe

Rozliczenie podatków może być skomplikowane nie tylko dla osób prywatnych, ale tym bardziej dla przedsiębiorstw. Mnogość przepisów oraz ciągłe zmiany w prawie sprawiają, że bezpieczne pod kątem podatkowym prowadzenie działalności gospodarczej bez profesjonalnej usługi doradztwa podatkowego jest wręcz niemożliwe. Jeśli Ty lub Twoja firma również potrzebujesz profesjonalnej oraz kompleksowej pomocy w zakresie rozliczania podatków, zachęcamy do kontaktu. 

Profesjonalizm doradców Assente

Wyszkolona kadra doradców podatkowych Assente pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy podatkowe, rozwiać wątpliwości, uwzględniając zawsze aktualnie obowiązujące przepisy prawa oraz planowane zmiany.

Doradca podatkowy wspiera swoich klientów w procesie zachowania zgodności (tzw. compliance) z przepisami oraz wszelkich czynności, jakie się z tym wiążą. Dzięki temu Twoja firma oraz Ty zyskacie pewność, że rozliczenia podatkowe zostały wykonane prawidłowo. Porady podatkowe, które oferujemy naszym klientom, udzielane są przez osoby doświadczone, z obszerną wiedzą na ten temat. W Assente każdy klient zostanie kompleksowo obsłużony. 

Oferujemy doradztwo podatkowe dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw z sektora MŚP. Specjalizujemy się w audytach podatkowych, dochodach zagranicznych, restrukturyzacjach oraz ulgach i zwolnieniach. Proponujemy również wsparcie w ramach doradztwa związanego z rozliczaniem podatku od towarów i usług (VAT).

W przypadku zainteresowania współpracą możesz skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo, poprzez czat na stronie bądź odwiedzić nasze stacjonarne biuro znajdujące się w Warszawie. Obsługujemy klientów niezależnie od lokalizacji, na terenie całej Polski.

Skomplikowanie systemu podatkowego zarówno na szczeblu lokalnym jak i międzynarodowym, powoduje, że zachowanie zgodności podatkowej z przepisami jest wyzwaniem dla każdego przedsiębiorcy. Do tego dochodzą nieustanne zmiany i nowelizacje przepisów podatkowych, które powodują, iż prowadzenie działalności bez doradcy podatkowego często nie jest możliwe, a na pewno bardziej ryzykowne.

W tym zakresie można wskazać na rolę doradców podatkowych w zakresie wsparcia klientów w procesie zachowania zgodności (tzw. compliance) z przepisami oraz wszelkich czynności z tym związanych.

Z drugiej strony, system podatkowy umożliwia w pewnym stopniu zoptymalizowanie prowadzonej działalności tak, aby była ona korzystniejsza zarówno finansowo jak i organizacyjnie. W tym zakresie możliwe jest nie tylko skorzystanie z określonych przepisami ulg, ale również odpowiednie zorganizowanie struktury prawnej prowadzonej działalności (w ramach obowiązujących przepisów).

Poniżej przedstawiamy wszystkie obszary doradztwa podatkowego, w których się specjalizujemy oraz możemy zapewnić wsparcie naszym klientom.

Zapraszam do kontaktu.